Wyjazd do Warszawy

Informacja dla zawodników biorących udział w wyjeździe na wycieczkę do Warszawy 13-14.09.2014r.

1.Termin: 13-14.09.2014r., sobota, niedziela

2. Uczestnicy: 26 zawodników (którzy zgłosili się w kwietniu 2014r.), + 2 opiekunów (J. Krawczyk, M. Sołtysiak - rodzic), + kierowca.

3. Godzina wyjazdu: Suchorzewko (przystanek) - godz.5.30, Rusko (szkoła) - godz.5.30, Cerekwica (przystanek sklep) -       5.40, Jaraczewo (parking Joanna) - godz. 5.45, Góra (przystanek szkoła) - godz.5.50.

4. Program (może ulec zmianie):

dzień I sobota

1. Przejazd do Warszawy

2. Zwiedzanie okolic lotniska Okęcie

3. Pałac Kultury i Nauki - wjazd na taras widokowy.

4. Przejazd metrem

5. Obiad - może Mac Donald (we własnym zakresie)

6. Centrum Nauki Kopernik, godz.15.20 - 19.00

7. Przejazd do Schroniska

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Nr 3 Warszawa „Syrenka”

01 - 197 Warszawa, ul. Karolkowa 53A tel. (022) 632 88 29  www.hostelkarolkowa.pl

8. Zakwaterowanie, kolacja - (przygotowujemy sami) itd.

Dzień II niedziela

1. Wykwaterowanie ze schroniska (wcześniej śniadanie, przygotowujemy sami itd.)

2. Zwiedzanie Stadionu  Narodowego - trasa ekskluzywna godz. 10.45

3. Grób Nieznanego Żołnierza

4. Krakowskie Przedmieście - Pałac Prezydencki

5. Zamek Królewski

6. Między zwiedzaniem obiad

7. I jeszcze wszystko co zdążymy zobaczyć :))

8.  Powrót około - zobaczymy

9. Rozwozimy tak jak wsiadaliśmy tylko w odwrotnej kolejności - godzina, podam smsem.

Informację dodatkowe:

Każdy zawodnik posiada ważną legitymacje szkolną, środki czystości(ręcznik, szczoteczka do zębów, pasta, mydło), pieniądze na obiad w pierwszy dzień, w tym dniu nie mamy wykupionego obiadu (mówiąc pieniądze myślę np. o  około 10-15zł.) prawdopodobnie zjemy w Mac Donaldzie, kanapki na drogę, picie (najlepiej woda) proszę nie dawać dzieciom napojów gazowanych oraz cipsów.

Do schroniska nie potrzeba zabierać śpiworów i pościeli, wszystko tam jest, są również szklanki. talerze i sztućce.

Kolacje i śniadanie szykujemy w schronisku sami (by zaoszczędzić na kosztach) w związku z tym każdy uczestnik powinien zabrać to co mu będzie potrzebne, np. ser, dżemik, herbatkę (3 saszetki), trochę cukru, i to co lubi jeść w domu.

Postaram się załatwić chleb i masło dla wszystkich.

Uprzejmie proszę by dzieci zrobiły lekcje w piątek, te co mają na poniedziałek.

Jeżeli dziecko ma chorobę lokomocyjną proszę odpowiednio wcześnie podać mu tabletkę oraz niech ma tabletkę na drogę powrotną.

cóż tu jeszcze dodać:))

może trochę o  kosztach, jest to chyba najtańszy wyjazd jaki można zorganizować, nie licząc składek każdy  uczestnik zapłacił 30zł.

a wyjazd kosztuje:

1. Przejazd - około 2400zł.

2. Nocleg w schronisku - 900zł.

3. Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik - 351zł.

4. Pałac Kultury i Nauki - około 260zł.

5. Metro - około 100zł

7. Obiad w II dzień  - 504 zł.

8. Stadion Narodowy - 390zł.

Razem około 5000zł.