Info dla nowych zawodników

Informacja dla zawodników chcących trenować w GKS Jaraczewo.

Do klubu może zapisać się każdy uczeń-mieszkaniec Gminy Jaraczewo - chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń = 516190688

W klubie prowadzone są drużyny:

Skrzat młodszy - 2016, 2015 i młodsi

Żaki młodszy  (rocznik  2013 i młodszy)

Żak Starszy (rocznik 2012 i młodsi)

Orlik Starszy (rocznik 2011,2010)

Młodzik młodszy ( rocznik 2009)

Junior młodszy ( rocznik 2005 i młodsi)

Klub prowadzi dwa treningi w tygodniu , pod kierunkiem trenerów:  Jacka Krawczyka i Zbigniewa Wawrzyńczaka oraz Kamila Stefaniaka.

Treningi piłki nożnej odbywają się: od poniedziałku do piątku.

Treningi piłki nożnej w okresie zimowym , w sali gimnastycznej w Jaraczewie.

Mecze odbywają się - w sezonie jesiennym (wrzesień i październik), - wiosennym (maj i czerwiec).

Zawodnik należący do klubu powinien mieć:

a) Kartę zawodnika (załatwiają to trenerzy, rodzic dostarcza zdjęcie legitymacyjne, pesel, datę urodzenia, miejsce zamieszkania),

b) Badania lekarskie ( badanie przeprowadza lekarz, dr. P. Kolański.

c) Ochraniacze piłkarskie,

d) ważną legitymację szkolną,

Za dowóz na treningi oraz mecze odbywające się w Jaraczewie odpowiada rodzic, natomiast na mecze wyjazdowe klub organizuje dojazd autokarem pod opieką trenerów.

Zawodnik co miesiąc dokonuje wpłaty składki zawodniczej w wysokości 50zł. (do 15 dnia każdego miesiąca).

Klub stara się organizować oprócz treningów i meczy, wyjazdy na basen, do kina, na wycieczki- w miarę posiadanych środków finansowych.

w razie pytań proszę o telefon: 516190688

Jacek Krawczyk            pozdrawiam :))