I po pierwszych meczach :))

Pierwsze mecze za nami, było ciężko - ale nikt nie mówił że będzie łatwo.

Pierwsza drużyna GKS zmierzyła się dziś z Antonio I Jarocin, zawodnicy Antonio okazali się zdecydowanie lepsi od naszej drużyny, pokonali nas 16:0. Jednak należy pamiętać, że w drużynie GKS zagrało dziś dużo nowych i młodszych zawodników. Na wyróżnienie , z mojego punktu widzenie, (nie widziałem jednak całego meczu), zasługuje bramkarz Wiktor Wawrzynowicz i Mikołaj Kmieć.

W drugim meczu , było równie ciężko, po pierwszej połowie przegrywaliśmy 4:1, wynikało to z braku zorganizowania na boisku kilku zawodników, swoje miejsce na boisku musi znaleźć jeszcze Igor Jeńczak (był to jego pierwszy mecz), bardziej uważny w obronie musi być Jakub Wyrwas, Kacper Motyka mniej kiwania więcej podawania.

W drugiej połowie drużyna Antonio opadła z sił co wykorzystaliśmy i strzeliliśmy im  5 bramek a mecz zakończył się remisem 6:6 - BRAWO !!!

Myślę, ze na wyróżnienie zasługuje kilku zawodników: Bramkarz Dawid Sołtysiak, Tobiasz Szczepaniak - bardzo dobra obrona Tobiasz :), Marcin Wyrwas - nie spożyte siły, Marcin Kordus - bardzo waleczny.

Na wyróżnienie zasługuje ładny strzał Kacpra Motyki z przewrotki.

Według opinii niektórych rodziców najlepszym zawodnikiem tego meczu był Marcin Kordus.