Prosna Kalisz Gospodarze

Jacek Krawczyk

Utworzono:

27.05.2017

W sobotę drużyna młodzika starszego GKS Jaraczewo rozegrała kolejne spotkanie w ramach Kaliskiej Ligi Piłki Nożnej, tym razem z Prosną Kalisz na boisku w Kaliszu. Pierwsza połowa zakończyłasię niespodziewanie wynikiem 0:0. Zawodnicy "naszej" drużyny oddali około 20 strzałów na bramkę Prosny Kalisz, lecz dobrze broniący bramkarz radził sobie doskonale. I połowę zagraliśmy, pierwszy raz w nowym ustawieniu co miało też wpływ na obraz gry. W drugiej połowie bramki zaczęły "padać", i tak 2 bramki strzelił F. Szydlik, 1 - M. Kordus, 1- M. Wyrwas, 1- K. Motyka. W bramce stali: D. Komorniczak, a w II połowie K. Jankowski. Zwycięstwo 5:0 umocniło nas na pozycji lidera tabeli, lecz jeszcze wszystko może się zdarzyć. Najważniejszy ostatni mecz w sobotę na stadionie w Jaraczewie z Spartą Rusów, która ma 1 pkt. straty do nas, nam wystarczy remis :)

trener J. Krawczyk