trampkarze GKS - Astra Krotoszyn

Wygraną 2:1 zakończył się przedostatni mecz ligowy drużyny trampkarzy z Astra Krotoszyn, tym samym zapewniamy sobie już I miejsce w rozgrywkach ligowych w sezonie 2018/2019 W TRAMPKARZU Młodszym.

Podsumowując ostatni mecz: zdecydowana przewaga naszej drużyny, ilość strzałów na bramkę Astry, które powinny zakończyć się bramką - 8. Celność strzałów słaba. Radek H. Obronił rzut karny. Mały błąd też się przytrafił bramkarzowi. Kuba zmiana butów potrzebna :)). W środku pola dobra gra dziś szczególnie Adriana. Bramki strzelili napastnik Łukasz i kapitan Piotrek. Żółta kartka trafiła się Kubie. Kontuzja - zobaczymy jak poważna po badaniu naszej jedynej dziewczynie Beacie, która po raz kolejny zagrała świetny mecz.

Beata:

I "juz" wiadomo : Stłuczenie śródstopia prawego, dwa tygodnie przerwy.
Pozdrawiamy I życzymy szybkiego powrotu do gry.

Powiązana galeria: