Koncert Żaków

W pierwszym turnieju Żaka w Koźminie rewelacyjnie zaprezentowała się nasza najmłodsza drużyna. Podopieczni trenera Mirosława Czajki ograli na początku pierwszą drużynę Koźmina 5:0, następnie Jarotę 6:0 i na koniec drugą ekipę Koźmina 6:0. Łupem bramkowym podzielili się Filip Andrzejczak(7), Krzyś Maciejewski(7), Staszek Kasprzak(2) i Jaś Twardowski(1). W turnieju koncertowo zagrali również Adam Tyrakowski, Marcin Regulski, Alan Maćkowiak, Szymek Szopny, Dawid Ludwiczak i Alan. " Widać u chłopców radość z gry w piłkę, a to jest w tym wieku najważniejsze. Oby tak dalej" skomentował trener. Następny turniej już w najbliższy czwartek w Jaraczewie o godz. 17. Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do drużyny Żaka roczn. 2009 i młodsi.

trener M. Cz.