Zarząd GKS Jaraczewo informuję o kilku zmianach w działaniach klubu w 2020 r.

1. GKS Jaraczewo znalazł się w gronie klubów piłkarskich, które zostały zakwalifikowane do programu prowadzonego przez Polski Związek Piłki Nożnej i otrzymał brązową gwiazdkę. Program Certyfikacji nakłada na klub dostosowanie wymogów szkolenia do programu akceptowanego przez PZPN. W klubie realizowany będzie program szkolenia piłkarskiego Akademia Młodych Orłów.
  2. Klub dostosowując się do w/w standardów szkolenia zwiększa liczbę treningów grup Orlik starszy i Orlik Młodszy do 3 treningów w tygodniu. Data dodatkowego treningu Orlika młodszego : wtorki godz. 17.00 - 18.30. Data trzeciego treningu Orlika starszego zostanie  podana zostanie po ustaleniu z zarządcą hali sportowej w Jaraczewie.
  3. W trakcie treningów pojawiać się będą przedstawiciele PZPN, którzy będą kontrolować trening od strony zgodności z programem szkolenia.
  4. Ilość treningów w pozostałych drużynach zostaje bez zmian.
  5. Klub dokona zakupu dodatkowej ilości sprzętu sportowego tak by dostosować go do podniesionych standardów szkolenia.
  6. Treningi drużyn młodzieżowych rozpoczynają się od wtorku 7.01.2020r.
  7. W związku z rosnącymi kosztami działania klubu (wynajem hali sportowej, przejazdy, zakup sprzętu sportowego itd.), od stycznia 2020 r. klub podnosi miesięczną składkę o 10zł.
  8. W najbliższym czasie klub przedstawi rodzicom ofertę dodatkowego ubezpieczenia zawodników.

Wszelkie uwagi – pytania można kierować pod adres email: gks.jaraczewo@wielkopolskizpn.pl

oraz numer tel. 516190688