Strzelanie Żaków we mgle
Strzelanie Żaków we mgle. Podopieczni trenera Mirosława Czajki efektownie zakończyli rundę jesienną . W ostatnim turnieju Żaków w Koźminie zremisowali z Jarotą Jarocin 1:1, pokonali pierwszą drużyną Gos-u Koźmin 5:0, i drugą ekipę Koźmina 5:1. Na listę strzelców wpisali się Filip Andrzejczak(4), Krzyś Maciejewski(2), Szymek Szopny(2),Jasiu Twardowski(3). Zagrażali bramce rywali również Alan Maćkowiak i Marcin Regulski. Znakomicie bronił Staszek Kasprzak. Jednak najpiękniejszą bramkę turnieju zdobył Szymek Szopny, który zanim oddał strzał, przedryblowal wszystkich swoich rywali. " Efektownie kończymy rundę. I juz czekamy na wiosnę. Coraz lepiej gramy. Strzelamy dużo bramek mało ich tracąc. Dziś nawet mgła Nam nie przeszkodziła w znajdowaniu kolegi czy drogi do bramki". podsumował trener Czajka. W uzupełnieniu należy dodać, iż drużyna Żaków w 12 meczach 10 razy wygrywała, 2 razy remisowala tracąc tylko 2 bramki. Teraz nasza najmłodsza drużyna rozpoczyna treningi w hali. Wszystkich chętnych chłopców z roczn. 2009/10 i młodszych zapraszamy do gry w naszym klubie. Do zobaczenia.