7 zwycięstwo drużyny Młodzika

p.s. na filmie są 4 bramki, ostatniej nie udało się nagrać)

W 7 meczu rundy wiosennej drużyna Młodzika Starszego GKS Jaraczewo spotkała się z drużyną z Kalisza - Calisia 14 Kalisz (drużyna która nie przegrała jeszcze meczu w w/w rundzie).

Szykowaliśmy się na ciężki pojedynek. w pierwszych minutach meczu Filip Szydlik zdobył bramkę a po kilku następnych minutach Marcin Kordus. Drużyna z Kalisza (zaskoczona) ruszyła do agresywniejszego ataku ale kolejną bramkę w tej połowie zdobył nasz zawodnik Dawid Sołtysiak (z rzutu wolnego), tak zakończyła się I połowa. W bramce stał Dominik Komorniczak a na obronie Kacper Horała, Piotrek Paterski, Jakub Wyrwas ( oraz D.S.).

W drugiej połowie sytuacja nie zmieniła się, nadal graliśmy szybką piłkę na napastników i skrzydłowych co dało kolejną bramkę na 4:0, strzeloną przez Marcina Wyrwasa. W II połowie zawodnicy z Kalisza grali już bardzo agresywnie co skończyło się karami 2 min. dla 2 z nich. Po ciężkim faulu, musiał opuścić boisko  kontuzjowany Dawid Sołtysiak.

W drugiej połowie do gry weszli również Sebastian Szulc, Łukasz Przykłota, Mikołaj Kmieć oraz na bramkę Karol Jankowski.

Mecz zakończył się wynikiem 5:0 po strzelonej bramce przed Bartka Marciniaka.

Powiem - jestem zaskoczony tak wysokim zwycięstwem nad drużyną z Kalisza.

Zostały jeszcze 2 mecze - jest szansa na zwycięstwo Ligi Kaliskiej !!!!