7 :0

7 :0

Zwycięstwem 7:0 zakończył się 6 mecz ligowy drużyny młodzika starszego GKS Jaraczewo z GOS Koźmin.

W piątkowe popołudnie drużyna młodzika rozegrała mecz w Koźminie, po I połowie, w której F. Szydlik strzelił bramkę "mieliśmy" wynik 1:0, spowodowane to było głównie dobrą postawą bramkarki Koźmina, która skutecznie blokowała strzały.

W drugiej połowie meczu tempo gry przyspieszyło i strzeliliśmy jeszcze 6 bramek : 1 - Witek J., 1- B. Marciniak i 4 F. Szydlik.

Wyjątkowo w wyniku nieobecności bramkarzy w naszej bramce stał Ł. Przykłota, który nie miał zbyt wiele pracy aczkolwiek popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.

Pierwszy mecz po dłuższej przerwie rozegrał K. Motyka.
Wszyscy zawodnicy wykazali się walecznością; w ostatnich meczach, na pozycji obrońcy bardzo dobrze funkcjonuje K. Horała.