4:0 z Victorią Skarszew

Mimo osłabienia drużyny trampkarza (kontuzje) udało się nam pokonać rywali ze Skarszewa na wyjeździe  4:0.

Cały mecz dominowaliśmy na boisku, nasz bramkarz Dominik za dużo się nie napracował.

w całym meczu oddaliśmy około 20 strzałów w światło bramki, bramkarz drużyny ze Skarszewa bardzo dobrze bronił.

w Drugiej połowie, po celnych strzałach na bramkę Igora J. - 2 bramki, Filipa Sz. - 1, Kacpra M. -1 wynik meczu już był wiadomy.

Cała drużyna zagrała niezłe spotkanie, chodź wynik mógł być o wiele wyższy, ale cieszy wygrana przy tylu kontuzjach.

Dobry mecz w Obronie Kacpra H., Jakuba W, Mikołaja K., w środku pola Wiktora W., Kacpra M., Bartka M., i na skrzydłach Łukasza, Igora i Marcina, a także w ataku Filipa (mimo lekkiej kontuzji).

trener J.K.

Powiązana galeria: