Autor:

Jacek Krawczyk

Utworzono:

20.05.2017

W 7 meczu rundy wiosennej drużyna Młodzika Starszego GKS Jaraczewo spotkała się z drużyną z Kalisza - Calisia 14 Kalisz (drużyna która nie przegrała jeszcze meczu w w/w rundzie). Szykowaliśmy się na ciężki pojedynek. w pierwszych minutach meczu Filip Szydlik zdobył bramkę a po kilku następnych minutach Marcin Kordus. Drużyna z Kalisza (zaskoczona) ruszyła do agresywniejszego ataku ale kolejną bramkę w tej połowie zdobył nasz zawodnik Dawid Sołtysiak (z rzutu wolnego), tak zakończyłasię I połowa. W bramce stał Dominik Komorniczak a na obronie Kacper Horała, Piotrek Paterski, Jakub Wyrwas ( oraz D.S.). W drugiej połowie sytuacja nie zmieniłasię, nadal graliśmy szybką piłkę na napastników i skrzydłowych co dało kolejną bramkę na 4:0, strzeloną przez Marcina Wyrwasa. W II połowie zawodnicy z Kalisza grali już bardzo agresywnie co skończyło się karami 2 min. dla 2 z nich. Po ciężkim faulu, musiał opuścić boisko kontuzjowany Dawid Sołtysiak. W drugiej połowie do gry weszli również Sebastian Szulc, Łukasz Przykłota, Mikołaj Kmieć oraz na bramkę Karol Jankowski. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 po strzelonej bramce przed Bartka Marciniaka. Powiem - jestem zaskoczony tak wysokim zwycięstwem nad drużyną z Kalisza. Zostały jeszcze 2 mecze - jest szansa na zwycięstwo Ligi Kaliskiej !!!!

OD KOLEJNEGO MECZU ZMIANA USTAWIENIA I TAKTYKI GRY !!!